Club Friendlies

World

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Sunday 06/01/2019
FT
AD Confiança 2 - 1 ASA
Wednesday 09/01/2019
FT
Eintracht Mahlsdorf 3 - 5 Union Fürstenwalde
Thursday 10/01/2019
FT
HEBC 2 - 0 Altona 93
Friday 11/01/2019
FT
Adelaide Raiders 2 - 1 Dandenong City
Saturday 12/01/2019
FT
Soroksár SC 0 - 1 Tiszakécske
Saturday 12/01/2019
FT
Dorogi 1 - 2 Vác
Saturday 12/01/2019
FT
Hamrun Spartans 2 - 2 Monza
Sunday 13/01/2019
FT
SSVg Velbert 2 - 5 Erndtebrück
Sunday 13/01/2019
FT
TuRU 1880 Düsseldorf 2 - 3 Ennepetal
Sunday 13/01/2019
FT
Schonnebeck 0 - 5 Straelen
Thursday 17/01/2019
FT
Victoria Hamburg 11 - 1 HEBC
Friday 18/01/2019
19:00
Concordia - Teutonia Ottensen
Saturday 19/01/2019
FT
Broadmeadow Magic 3 - 1 Cooks Hill United
Saturday 19/01/2019
FT
Vanløse 0 - 2 Avarta
Saturday 19/01/2019
FT
Victoria Hamburg 1 - 1 St. Pauli II
Sunday 20/01/2019
FT
BFC Preussen 1 - 5 Viktoria Berlin
Monday 21/01/2019
FT
Sūduva 3 - 1 Metta / LU
Monday 21/01/2019
FT
Barcelona 4 - 2 César Vallejo
Friday 25/01/2019
FT
Komárno 0 - 1 Csákvári TK
Friday 25/01/2019
FT
Herd 2 - 4 Hødd
Friday 25/01/2019
FT
Lyn 2 - 2 Bærum
Saturday 26/01/2019
11:00
Chrudim - Štěchovice
Saturday 26/01/2019
FT
Vranov nad Topľou 3 - 3 Partizán Bardejov
Saturday 26/01/2019
FT
Poprad 1 - 2 Dukla Banská Bystrica
Saturday 26/01/2019
FT
Würzburger Kickers II 1 - 2 Ilshofen
Saturday 26/01/2019
FT
Eidsvold 1 - 3 Oppsal
Saturday 26/01/2019
FT
Tianjin Jinmen Tiger 1 - 4 Ventspils
Saturday 26/01/2019
FT
Riteriai 2 - 1 Metta / LU
Sunday 27/01/2019
FT
Osdorf 4 - 1 Condor Hamburg
Sunday 27/01/2019
FT
Kuban Krasnodar 0 - 2 Torpedo Moskva
Wednesday 30/01/2019
FT
Cumberland United 2 - 3 White City Woodville
Friday 01/02/2019
FT
White City Woodville 0 - 0 MetroStars
Saturday 02/02/2019
FT
Werribee City 2 - 0 Hume City
Saturday 02/02/2019
FT
Newcastle Olympic 1 - 3 Wollongong Wolves
Saturday 02/02/2019
FT
Rockdale Ilinden 5 - 1 Weston Workers
Saturday 02/02/2019
FT
Adelaide Olympic 1 - 3 Adelaide Comets
Saturday 02/02/2019
FT
Sutherland Sharks 2 - 1 Hakoah Sydney City
Saturday 02/02/2019
FT
AB 3 - 0 Hillerød
Saturday 02/02/2019
14:00
Asker - Follo
Saturday 02/02/2019
FT
Köln II 3 - 0 Frechen
Saturday 02/02/2019
FT
Kvik Halden 1 - 2 Frigg
Sunday 03/02/2019
FT
Sydney United 2 - 3 Sydney Olympic
Sunday 03/02/2019
FT
Blacktown City 3 - 1 APIA Leichhardt
Sunday 03/02/2019
FT
HEBC 2 - 0 Eichede
Sunday 03/02/2019
FT
Meiendorfer SV 3 - 4 Osdorf
Sunday 03/02/2019
FT
Germania Ratingen 1 - 1 ASC Dortmund
Sunday 03/02/2019
FT
Sasel 0 - 3 Heider SV
Tuesday 05/02/2019
FT
Líšeň 0 - 2 Písek
Wednesday 06/02/2019
FT
Stjørdals-Blink 5 - 0 Verdal
Thursday 07/02/2019
08:00
Rockdale Ilinden - Hakoah Sydney City
Friday 08/02/2019
FT
Campbelltown City 4 - 1 Adelaide Olympic
Friday 08/02/2019
FT
Skalica 1 - 0 Frýdek-Místek
Saturday 09/02/2019
FT
Adelaide City 2 - 1 Adelaide Comets
Saturday 09/02/2019
FT
Canberra Olympic 1 - 0 Sydney Olympic
Saturday 09/02/2019
FT
South Adelaide Panthers 2 - 2 Sturt Lions
Saturday 09/02/2019
FT
Manly United 0 - 1 Sutherland Sharks
Saturday 09/02/2019
FT
Mt Druitt Town 1 - 1 Bonnyrigg White Eagles
Saturday 09/02/2019
FT
Blacktown Spartans 4 - 2 Hakoah Sydney City
Saturday 09/02/2019
FT
Mashuk-KMV 2 - 2 Alaniya Vladikavkaz
Saturday 09/02/2019
FT
West Adelaide 0 - 2 South Melbourne
Saturday 09/02/2019
FT
Skive 1 - 0 Jammerbugt
Saturday 09/02/2019
FT
Veles 0 - 0 Ryazan
Saturday 09/02/2019
FT
UTA Arad 1 - 1 Luceafărul Oradea
Saturday 09/02/2019
FT
Hillerød 1 - 2 Frem
Saturday 09/02/2019
FT
Asker 2 - 1 Oppsal
Saturday 09/02/2019
FT
Bærum 2 - 2 Follo
Saturday 09/02/2019
FT
Sturm Graz II 1 - 0 Schwechat
Saturday 09/02/2019
FT
Sotra 4 - 1 Djerv
Saturday 09/02/2019
FT
Sogdiana 1 - 1 Fredrikstad
Saturday 09/02/2019
FT
Lyn 1 - 4 Kjelsås
Saturday 09/02/2019
FT
Norrby 3 - 3 Mjøndalen
Sunday 10/02/2019
FT
Blacktown City 0 - 3 Mounties Wanderers
Sunday 10/02/2019
FT
Marienlyst 0 - 4 Tarup-Paarup
Sunday 10/02/2019
FT
Legion Dynamo 1 - 2 Biolog
Sunday 10/02/2019
FT
Ufa II 4 - 2 Khimik Vurnary
Monday 11/02/2019
09:30
Ufa II - Nosta
Monday 11/02/2019
FT
Sarajevo 0 - 2 Astana
Tuesday 12/02/2019
07:30
Volga Ulyanovsk - Nosta
Tuesday 12/02/2019
19:30
Staaken - Luckenwalde
Wednesday 13/02/2019
09:30
Volga Ulyanovsk - Khimik Vurnary
Wednesday 13/02/2019
FT
APIA Leichhardt 4 - 1 Northern Tigers
Wednesday 13/02/2019
FT
Kaluga 0 - 4 KAMAZ
Wednesday 13/02/2019
FT
Arendal 3 - 3 Vindbjart
Wednesday 13/02/2019
FT
Tennis Borussia 0 - 2 Ludwigsfelde
Wednesday 13/02/2019
FT
Vidar 0 - 3 Madla
Thursday 14/02/2019
FT
Ringkøbing 5 - 2 Kjellerup
Friday 15/02/2019
FT
Adelaide Blue Eagles 1 - 3 Adelaide United II
Friday 15/02/2019
FT
Weiz 0 - 3 Mattersburg II
Saturday 16/02/2019
FT
APIA Leichhardt 1 - 0 Bonnyrigg White Eagles
Saturday 16/02/2019
FT
West Adelaide 3 - 1 MetroStars
Saturday 16/02/2019
FT
Strogino 4 - 1 Ryazan
Saturday 16/02/2019
FT
Hansa Rostock II 0 - 0 Greifswalder FC
Saturday 16/02/2019
FT
Frem 3 - 2 Skovshoved
Saturday 16/02/2019
FT
Kaluga 0 - 3 Biolog
Saturday 16/02/2019
FT
Alaniya Vladikavkaz 0 - 3 Spartak Nal'chik
Saturday 16/02/2019
FT
Kolstad 1 - 13 Nardo
Saturday 16/02/2019
FT
Kvik Halden 4 - 1 Moss
Saturday 16/02/2019
FT
Bærum 1 - 2 Frigg
Saturday 16/02/2019
FT
Elverum 0 - 0 Oppsal
Saturday 16/02/2019
FT
Hødd 3 - 1 Spjelkavik
Saturday 16/02/2019
FT
Šibenik 2 - 0 Lučko
Saturday 16/02/2019
FT
Åsane 2 - 2 Sotra
Sunday 17/02/2019
FT
Belconnen United 0 - 2 Wollongong Wolves
Sunday 17/02/2019
FT
Rockdale Ilinden 0 - 2 Hakoah Sydney City
Sunday 17/02/2019
FT
Sydney United 2 - 1 GHFA Spirit
Sunday 17/02/2019
FT
Manly United 2 - 1 Sydney Olympic
Sunday 17/02/2019
FT
KAMAZ 1 - 2 Biolog
Tuesday 19/02/2019
FT
Nam Dinh 3 - 2 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Tuesday 19/02/2019
FT
Ayutthaya United 0 - 2 Changchun Yatai
Tuesday 19/02/2019
FT
Skiljebo 0 - 0 Västerås IK
Tuesday 19/02/2019
FT
Tvååker 1 - 4 Ljungskile
Tuesday 19/02/2019
19:30
BSF - Avarta
Wednesday 20/02/2019
FT
APIA Leichhardt 2 - 0 Sydney United
Wednesday 20/02/2019
FT
Khimik-Arsenal 1 - 3 Ryazan
Wednesday 20/02/2019
FT
KAMAZ 4 - 2 Chernomorets
Thursday 21/02/2019
FT
Saturn Ramenskoye 4 - 0 Olimp-Dolgoprudny
Thursday 21/02/2019
FT
SKA Rostov 1 - 0 Chernomorets
Thursday 21/02/2019
FT
Brodd 3 - 5 Vidar
Friday 22/02/2019
FT
Třinec 1 - 0 Frýdek-Místek
Friday 22/02/2019
FT
Dinamo Stavropol 1 - 0 Legion Dynamo
Friday 22/02/2019
FT
Fredrikstad 0 - 2 Kvik Halden
Saturday 23/02/2019
FT
Bałtyk Gdynia 1 - 4 Olimpia Grudziądz
Saturday 23/02/2019
FT
B 93 1 - 0 Skovshoved
Saturday 23/02/2019
FT
Åsane 4 - 0 Fyllingsdalen
Saturday 23/02/2019
FT
Veles 5 - 0 Khimik-Arsenal
Saturday 23/02/2019
FT
Strogino 3 - 1 Luki-Energiya
Saturday 23/02/2019
FT
Brabrand 3 - 0 Kjellerup
Saturday 23/02/2019
FT
Moss 2 - 4 Ørn Horten
Saturday 23/02/2019
FT
Fremad Amager 2 - 2 Hillerød
Sunday 24/02/2019
FT
Rockdale Ilinden 2 - 1 Wollongong Wolves
Sunday 24/02/2019
FT
Mashuk-KMV 1 - 1 Spartak Nal'chik
Sunday 24/02/2019
FT
Blacktown City 0 - 1 Sydney Olympic
Sunday 24/02/2019
FT
Ullern 1 - 1 Moss
Sunday 24/02/2019
14:00
Armavir - Anzhi
Monday 25/02/2019
FT
Legion Dynamo 0 - 0 Spartak Nal'chik
Monday 25/02/2019
FT
Brabrand 1 - 1 Odder
Tuesday 26/02/2019
FT
Torpedo Vladimir 1 - 2 Ryazan
Wednesday 27/02/2019
FT
Alaniya Vladikavkaz 2 - 0 Chernomorets
Wednesday 27/02/2019
FT
Torpedo Moskva 2 - 0 Saturn Ramenskoye
Thursday 28/02/2019
FT
Sokol Saratov 1 - 0 Chelyabinsk
Thursday 28/02/2019
FT
Weiz 1 - 2 Rapid Wien II
Thursday 28/02/2019
FT
Stjørdals-Blink 6 - 0 Steinkjer
Friday 01/03/2019
FT
Chernomorets 2 - 0 Rotor-2
Friday 01/03/2019
FT
Brabrand 2 - 3 Skive
Saturday 02/03/2019
FT
AB 4 - 0 Frem
Saturday 02/03/2019
FT
Vanløse 2 - 4 B 93
Saturday 02/03/2019
FT
Oppsal 0 - 2 Lørenskog
Saturday 02/03/2019
FT
Egersund 5 - 1 Brodd
Saturday 02/03/2019
FT
Kjelsås 3 - 0 Bærum
Saturday 02/03/2019
FT
Admira II 3 - 2 Sturm Graz II
Saturday 02/03/2019
FT
Kvik Halden 1 - 0 Tønsberg
Sunday 03/03/2019
FT
Sydney United 0 - 3 Hakoah Sydney City
Sunday 03/03/2019
FT
Manly United 2 - 3 Marconi Stallions
Monday 04/03/2019
19:00
Fredrikstad - Grorud
Tuesday 05/03/2019
FT
SF Baumberg 3 - 3 Deutz
Wednesday 06/03/2019
FT
Angusht 1 - 5 Chayka
Wednesday 06/03/2019
FT
Dinamo Stavropol 0 - 4 Chayka
Wednesday 06/03/2019
FT
Sokol Saratov 3 - 1 Chelyabinsk
Wednesday 06/03/2019
FT
Kaluga 2 - 2 Luki-Energiya
Thursday 07/03/2019
FT
Nardo 1 - 2 Byåsen
Friday 08/03/2019
FT
Asker 4 - 0 Bærum
Friday 08/03/2019
FT
Fredrikstad 4 - 1 Alta
Saturday 09/03/2019
FT
Spartak Nal'chik 2 - 3 Chayka
Saturday 09/03/2019
FT
Kjelsås 4 - 2 Grorud
Saturday 09/03/2019
FT
Egersund 3 - 1 Madla
Saturday 09/03/2019
FT
Luki-Energiya 0 - 3 Chernomorets
Saturday 09/03/2019
FT
SKA Rostov 1 - 0 Zenit Izhevsk
Sunday 10/03/2019
FT
Hønefoss 1 - 2 Alta
Monday 11/03/2019
FT
Sakhalin 4 - 0 Chernomorets
Tuesday 12/03/2019
FT
Sokol Saratov 1 - 2 Syzran-2003
Tuesday 12/03/2019
FT
Chernomorets 1 - 2 Zenit Izhevsk
Friday 15/03/2019
FT
Bærum 3 - 1 Elverum
Saturday 16/03/2019
FT
Byåsen 0 - 0 Tiller
Saturday 16/03/2019
FT
Stjørdals-Blink 1 - 1 Oppsal
Saturday 16/03/2019
FT
Viking II 5 - 1 Vidar
Saturday 16/03/2019
FT
Asker 3 - 1 Kjelsås
Sunday 17/03/2019
FT
Zenit Izhevsk 2 - 0 Dinamo Bryansk
Sunday 17/03/2019
FT
Viking 4 - 0 Egersund
Monday 18/03/2019
FT
Sokol Saratov 2 - 1 Syzran-2003
Wednesday 20/03/2019
FT
Chernomorets 1 - 2 Dinamo Bryansk
Wednesday 20/03/2019
FT
Badajoz 0 - 1 Belenenses
Friday 22/03/2019
FT
Khimik-Arsenal 2 - 2 Kaluga
Saturday 23/03/2019
FT
Ryazan 2 - 0 Murom
Saturday 23/03/2019
FT
Kjelsås 4 - 3 Oppsal
Saturday 23/03/2019
FT
Elverum 3 - 2 Moss
Tuesday 26/03/2019
FT
Saturn Ramenskoye 2 - 0 Dinamo Bryansk
Saturday 30/03/2019
FT
Zvezda Perm 2 - 0 Ural II
Saturday 30/03/2019
FT
Kolomna 2 - 3 Ryazan
Saturday 30/03/2019
FT
Sotra 0 - 2 Vard
Saturday 30/03/2019
FT
Fredrikstad 3 - 0 Bærum
Sunday 31/03/2019
FT
Murom 4 - 1 Nizhny Novgorod
Wednesday 03/04/2019
FT
Zenit Irkutsk 0 - 3 Sakhalin
Saturday 06/04/2019
FT
Bærum 0 - 2 Moss
Saturday 06/04/2019
FT
Kjelsås 6 - 0 Kvik Halden
Saturday 06/04/2019
FT
Sotra 2 - 3 Os
Saturday 06/04/2019
FT
Arendal 2 - 1 Asker
Saturday 06/04/2019
FT
Egersund 4 - 3 Sola
Sunday 07/04/2019
FT
Fredrikstad 3 - 2 IF Fram
Sunday 16/06/2019
FT
Emelec 1 - 1 Barcelona
Sunday 16/06/2019
FT
Aucas 1 - 0 LDU Quito
Monday 17/06/2019
FT
Saturn Ramenskoye 8 - 1 Kolomna
Tuesday 18/06/2019
FT
Hertha BSC II 9 - 1 Einheit Bernau
Wednesday 19/06/2019
FT
Salamander Kornwestheim 0 - 11 Sonnenhof Großaspach
Wednesday 19/06/2019
FT
Garching 4 - 0 Garmisch-Partenkirchen
Friday 21/06/2019
FT
LDU Quito 4 - 2 Aucas
Friday 21/06/2019
FT
Sonsbeck 0 - 6 MSV Duisburg
Saturday 22/06/2019
FT
Hellern 0 - 11 Osnabrück
Saturday 22/06/2019
FT
Valletta 1 - 3 Gzira United
Sunday 23/06/2019
FT
Bad Vilbel 1 - 3 Gonsenheim
Sunday 23/06/2019
17:00
Kolomna - Kvant
Monday 24/06/2019
FT
Barcelona 1 - 0 LDU Quito
Saturday 29/06/2019
FT
Chelyabinsk 0 - 1 Tyumen
Saturday 29/06/2019
FT
Concordia Chiajna 0 - 1 Rapid
Saturday 29/06/2019
FT
Volga Ulyanovsk 1 - 0 Veles
Saturday 29/06/2019
FT
Khimik-Arsenal 1 - 0 Kaluga
Saturday 29/06/2019
FT
Pskov 747 0 - 0 Luki-Energiya
Saturday 29/06/2019
FT
Győri ETO 7 - 0 Púchov
Saturday 29/06/2019
FT
1919 Münster 0 - 8 Darmstadt 98
Saturday 29/06/2019
FT
Saturn Ramenskoye 2 - 1 Kvant
Saturday 29/06/2019
FT
Metalist 1925 Kharkiv 1 - 2 Rukh Vynnyky
Saturday 29/06/2019
FT
Deutschlandsberger SC 0 - 1 Allerheiligen
Sunday 30/06/2019
FT
Ryazan 2 - 2 Torpedo Vladimir
Sunday 30/06/2019
FT
SKA Rostov 0 - 1 Irtysh
Monday 01/07/2019
FT
LDU Quito 1 - 1 Barcelona
Monday 01/07/2019
FT
Səbail 0 - 1 Makedonija GjP
Wednesday 03/07/2019
FT
Septemvri Sofia 0 - 2 Teuta Durrës
Wednesday 03/07/2019
FT
Hertha Zehlendorf 3 - 2 Eintracht Mahlsdorf
Thursday 04/07/2019
FT
Široki Brijeg 1 - 1 Željezničar
Friday 05/07/2019
FT
Köttmannsdorf 2 - 3 Wolfsberger AC II
Friday 05/07/2019
FT
Kitzbühel 1 - 2 Pinzgau Saalfelden
Saturday 06/07/2019
FT
Komárno 0 - 0 Csákvári TK
Saturday 06/07/2019
FT
Hradec Králové 3 - 2 Sparta Praha II
Saturday 06/07/2019
FT
Hampton & Richmond 1 - 2 Harrow Borough
Saturday 06/07/2019
FT
Lippstadt 08 0 - 1 Preußen Münster II
Saturday 06/07/2019
FT
Kvant 4 - 3 Irtysh
Saturday 06/07/2019
FT
Haringey Borough 1 - 2 St Albans City
Saturday 06/07/2019
FT
AEK Larnaca 1 - 1 Ethnikos Achna
Saturday 06/07/2019
FT
Sloboda Tuzla 0 - 0 Velež
Sunday 07/07/2019
FT
Unión Española 1 - 0 Colo Colo
Sunday 07/07/2019
FT
Mashuk-KMV 2 - 1 Legion Dynamo
Sunday 07/07/2019
FT
Barmbek-Uhlenhorst 3 - 1 Niendorfer TSV
Sunday 07/07/2019
FT
Hiltrup 3 - 3 Verl
Sunday 07/07/2019
FT
Hiltrup 0 - 3 VfB Oldenburg
Monday 08/07/2019
FT
Chernomorets 3 - 0 Rotor-2
Monday 08/07/2019
FT
Tuzla City 2 - 2 NŠ Drava
Tuesday 09/07/2019
FT
Irtysh 3 - 0 Akron
Tuesday 09/07/2019
FT
Vasas 0 - 2 Komárno
Tuesday 09/07/2019
FT
Bognor Regis Town 1 - 3 Havant & Waterlooville
Tuesday 09/07/2019
FT
Stalybridge Celtic 1 - 3 Curzon Ashton
Tuesday 09/07/2019
FT
Haringey Borough 0 - 7 Chelmsford City
Wednesday 10/07/2019
FT
Rot-Weiß Hadamar 2 - 0 FV Engers 07
Wednesday 10/07/2019
FT
Sasel 1 - 6 Drochtersen / Assel
Wednesday 10/07/2019
FT
Viktoria Jüchen-Garz. 0 - 3 Borussia M'gladbach II
Friday 12/07/2019
FT
Venados 2 - 2 Deportivo Saprissa
Friday 12/07/2019
FT
Septemvri Sofia 1 - 1 Borec
Friday 12/07/2019
FT
Le Puy Foot 2 - 2 Villefranche
Friday 12/07/2019
FT
Delbrücker SC 0 - 7 Paderborn
Friday 12/07/2019
FT
Enfield Town 3 - 1 United of Manchester
Friday 12/07/2019
FT
Chester 1 - 2 Dulwich Hamlet
Friday 12/07/2019
FT
Widnes 0 - 2 Southport
Friday 12/07/2019
FT
Frickley Athletic 2 - 6 East Stirlingshire
Saturday 13/07/2019
FT
Vasas 2 - 4 Šamorín
Saturday 13/07/2019
FT
Sesvete 1 - 1 Kustošija
Saturday 13/07/2019
FT
Luceafărul Oradea 1 - 2 UTA Arad
Saturday 13/07/2019
FT
Rapid Wien II 4 - 3 Sturm Graz II
Saturday 13/07/2019
FT
Ajka 1 - 2 Csákvári TK
Saturday 13/07/2019
FT
Stamford 1 - 5 King's Lynn Town
Saturday 13/07/2019
FT
Barwell 0 - 7 Brackley Town
Saturday 13/07/2019
FT
Hednesford Town 5 - 0 Bangor City
Saturday 13/07/2019
FT
Dorking Wanderers 3 - 2 Kingstonian
Saturday 13/07/2019
FT
Lewes 2 - 1 United of Manchester
Saturday 13/07/2019
FT
Koper 5 - 0 Nyíregyháza Spartacus
Saturday 13/07/2019
17:00
Komárno - Dorogi
Saturday 13/07/2019
FT
Komárno 2 - 1 Ménfőcsanak
Saturday 13/07/2019
FT
Floriana 1 - 2 Santa Lucia
Saturday 13/07/2019
FT
Gurten 1 - 1 Wals-Grünau
Saturday 13/07/2019
FT
Malacateco 1 - 1 Jicaral
Sunday 14/07/2019
FT
Ennepetal 3 - 3 TuRU 1880 Düsseldorf
Sunday 14/07/2019
FT
Bissingen 2 - 0 SGV Freiberg
Monday 15/07/2019
FT
AEK Athens 1 - 1 Maccabi Netanya
Monday 15/07/2019
FT
Worksop Town 1 - 3 Boston United
Tuesday 16/07/2019
FT
Boulogne 1 - 3 Quevilly-Rouen
Tuesday 16/07/2019
FT
Atherton Collieries 2 - 2 Altrincham
Tuesday 16/07/2019
FT
Biggleswade Town 2 - 0 St Albans City
Tuesday 16/07/2019
FT
Lincoln United 0 - 1 Alfreton Town
Tuesday 16/07/2019
FT
Bedford Town 1 - 0 Kettering Town
Tuesday 16/07/2019
FT
Hampton & Richmond 1 - 5 Chesham United
Wednesday 17/07/2019
FT
Dubrava Zagreb 2 - 1 Sesvete
Wednesday 17/07/2019
FT
SCM Gloria Buzău 1 - 3 Hapoel Haifa
Wednesday 17/07/2019
FT
Ripensia Timişoara 0 - 1 CSM Reşiţa
Wednesday 17/07/2019
FT
Ironi Kiryat Shmona 1 - 0 Szolnoki MÁV
Wednesday 17/07/2019
FT
Ginsheim 2 - 5 Wehen Wiesbaden
Wednesday 17/07/2019
FT
Hilden 4 - 0 Ennepetal
Wednesday 17/07/2019
FT
Grays Athletic 2 - 7 Billericay Town
Thursday 18/07/2019
FT
Gloucester City 4 - 0 Aberystwyth Town
Friday 19/07/2019
FT
Motril 0 - 1 Granada II
Saturday 20/07/2019
FT
ASU Poli Timişoara 1 - 1 CSM Reşiţa
Saturday 20/07/2019
FT
Real Sociedad II 4 - 0 Beasain
Saturday 20/07/2019
FT
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Hapoel Jerusalem
Saturday 20/07/2019
FT
Ashton United 4 - 2 Droylsden
Saturday 20/07/2019
FT
Frickley Athletic 2 - 2 Matlock Town
Saturday 20/07/2019
FT
Cirencester Town 0 - 4 Chippenham Town
Saturday 20/07/2019
FT
Alvechurch 1 - 4 Leamington
Saturday 20/07/2019
FT
Lewes 3 - 1 Eastbourne Borough
Saturday 20/07/2019
FT
Oxford City 3 - 1 AFC Rushden & Diamonds
Saturday 20/07/2019
FT
Halesowen Town 1 - 2 Stourbridge
Saturday 20/07/2019
FT
Villefranche 3 - 1 Yverdon Sport
Saturday 20/07/2019
FT
Béziers 0 - 1 Le Puy Foot
Saturday 20/07/2019
FT
Croatia Zmijavci 2 - 2 Šibenik
Saturday 20/07/2019
FT
Avranches 0 - 3 Concarneau
Saturday 20/07/2019
FT
As Pontes 1 - 1 Racing Ferrol
Saturday 20/07/2019
FT
Naraya 1 - 5 Ponferradina
Sunday 21/07/2019
FT
Al Hilal 2 - 0 Ilirija
Sunday 21/07/2019
FT
Meerbusch 0 - 2 Hürth
Sunday 21/07/2019
FT
SSVg Velbert 6 - 0 Wiedenbrück
Sunday 21/07/2019
FT
Dynamo Hamburg 2 - 17 Hamm United
Sunday 21/07/2019
FT
Virtus Entella 8 - 0 Gemonese
Sunday 21/07/2019
FT
Pescara 8 - 1 Il Delfino
Sunday 21/07/2019
FT
Krka 2 - 5 Universitatea Cluj
Sunday 21/07/2019
FT
Palamós 1 - 1 Al Sadd
Monday 22/07/2019
FT
Badajoz 0 - 0 Lleida Esportiu
Monday 22/07/2019
FT
Eichede 2 - 4 Dassendorf
Monday 22/07/2019
FT
Stourbridge 4 - 0 Kidderminster Harriers
Tuesday 23/07/2019
FT
AB 2 - 0 Skovshoved
Tuesday 23/07/2019
FT
Hertha Zehlendorf 3 - 3 Luckenwalde
Tuesday 23/07/2019
FT
Grantham Town 0 - 0 Boston United
Tuesday 23/07/2019
FT
Beaconsfield Town 0 - 2 Oxford City
Wednesday 24/07/2019
FT
Dubrava Zagreb 2 - 0 Kustošija
Wednesday 24/07/2019
FT
Metaloglobus 2 - 0 Mioveni
Wednesday 24/07/2019
FT
Crotone 6 - 2 Atleti Cosenza Morrone
Wednesday 24/07/2019
FT
Juve Stabia 4 - 0 Fidelis Andria
Wednesday 24/07/2019
FT
Szombathelyi Haladás 0 - 0 Sárvári
Wednesday 24/07/2019
FT
FC Cartagena 9 - 0 El Palmar
Wednesday 24/07/2019
FT
Olot 2 - 1 Al Sadd
Wednesday 24/07/2019
FT
Germania Ratingen 4 - 2 Sprockhövel
Wednesday 24/07/2019
FT
Real Valladolid II 3 - 1 La Virgen del Camino
Wednesday 24/07/2019
FT
Guijuelo 5 - 1 Atlético Tordesillas
Wednesday 24/07/2019
FT
Compostela 0 - 4 Celta de Vigo II
Wednesday 24/07/2019
FT
Atherton Collieries 2 - 0 Al Ittihad
Wednesday 24/07/2019
FT
Antoniano 1 - 2 Sanluqueño
Wednesday 24/07/2019
FT
RSD Alcalá 1 - 5 Talavera
Wednesday 24/07/2019
FT
Buxton 0 - 0 Trafford
Wednesday 24/07/2019
FT
Pontevedra 1 - 0 Racing Ferrol
Thursday 25/07/2019
FT
Pescara 11 - 0 RC Angolana
Thursday 25/07/2019
19:15
Monheim - Deutz
Thursday 25/07/2019
FT
Puente Genil 0 - 2 Córdoba
Friday 26/07/2019
FT
Cosenza 3 - 1 Atleti Cosenza Morrone
Friday 26/07/2019
FT
Vicenza 4 - 0 Union Feltre
Friday 26/07/2019
FT
UD Santa Marta 1 - 1 Unionistas de Salamanca
Friday 26/07/2019
20:45
Farsley Celtic - Ossett United
Friday 26/07/2019
FT
Widnes 1 - 5 Warrington Town
Friday 26/07/2019
FT
Huétor Vega 1 - 2 Granada II
Saturday 27/07/2019
FT
ASU Poli Timişoara 1 - 3 Ripensia Timişoara
Saturday 27/07/2019
FT
Argeș 3 - 1 Metaloglobus
Saturday 27/07/2019
FT
Sevilla II 0 - 3 Al Rayyan
Saturday 27/07/2019
FT
Real Unión 1 - 0 Vitoria
Saturday 27/07/2019
FT
Sporting Gijón II 2 - 0 Caudal
Saturday 27/07/2019
FT
Skovshoved 0 - 0 Hillerød
Saturday 27/07/2019
FT
Leioa 4 - 0 JD Somorrostro
Saturday 27/07/2019
FT
Real Zaragoza II 0 - 0 Calahorra
Saturday 27/07/2019
FT
Ceares 0 - 2 Langreo
Saturday 27/07/2019
FT
SSVg Velbert 3 - 2 Sportfreunde Siegen
Saturday 27/07/2019
FT
Guiseley 6 - 0 South Shields
Saturday 27/07/2019
FT
Burgess Hill Town 1 - 5 Eastbourne Borough
Saturday 27/07/2019
FT
Trafford 1 - 3 Chester
Saturday 27/07/2019
FT
Weymouth 2 - 1 Gosport Borough
Saturday 27/07/2019
FT
Halesowen Town 4 - 1 Kidderminster Harriers
Saturday 27/07/2019
FT
Hemel Hempstead Town 3 - 2 Berkhamsted
Saturday 27/07/2019
FT
Virtus Entella 4 - 1 Cjarlins Muzane
Saturday 27/07/2019
FT
Vis Pesaro 5 - 0 Sangiustese
Saturday 27/07/2019
FT
SS Reyes 2 - 2 Villarreal II
Saturday 27/07/2019
FT
Varea 1 - 2 Real Sociedad II
Saturday 27/07/2019
FT
Real Valladolid II 2 - 2 Burgos
Saturday 27/07/2019
FT
Terrassa 1 - 1 Espanyol II
Saturday 27/07/2019
FT
Palamós 2 - 0 Al Arabi
Saturday 27/07/2019
FT
Silla 0 - 0 Levante II
Sunday 28/07/2019
FT
SF Baumberg 6 - 0 Blau-Weiß Friesdorf
Sunday 28/07/2019
FT
Pergolettese 3 - 1 Piacenza
Sunday 28/07/2019
FT
Pozoblanco 1 - 5 Córdoba
Monday 29/07/2019
FT
SS Reyes 2 - 1 Atlético Baleares
Monday 29/07/2019
FT
TEC 5 - 2 Al Khor
Tuesday 30/07/2019
FT
Athletic Club II 1 - 1 Arenas Getxo
Tuesday 30/07/2019
FT
Juve Stabia 3 - 1 Città di Campobasso
Tuesday 30/07/2019
FT
Rogaška 1 - 2 Vardar
Tuesday 30/07/2019
FT
San Martín 1 - 4 Langreo
Tuesday 30/07/2019
FT
Muleño 0 - 2 Real Murcia
Tuesday 30/07/2019
FT
Villanueva CF 1 - 0 Ebro
Tuesday 30/07/2019
FT
Bembibre 1 - 4 Cultural Leonesa
Tuesday 30/07/2019
FT
Harrow Borough 4 - 3 Potters Bar Town
Tuesday 30/07/2019
FT
Belper Town 0 - 0 Mickleover
Tuesday 30/07/2019
FT
Coria CF 1 - 1 Sevilla II
Tuesday 30/07/2019
FT
Maldon & Tiptree 3 - 1 Leiston
Tuesday 30/07/2019
FT
United of Manchester 4 - 1 Chester
Tuesday 30/07/2019
FT
Metropolitan Police 2 - 3 Merstham
Tuesday 30/07/2019
FT
Lebrijana 2 - 2 Sanluqueño
Wednesday 31/07/2019
FT
Amorebieta 4 - 0 Durango
Wednesday 31/07/2019
FT
Virtus Entella 3 - 0 San Luigi
Wednesday 31/07/2019
FT
Bursaspor 2 - 1 Altay
Wednesday 31/07/2019
FT
Međimurje Čakovec 3 - 0 Dubrava Zagreb
Wednesday 31/07/2019
18:30
Real Zaragoza II - Lleida Esportiu
Wednesday 31/07/2019
FT
Racing Santander II 0 - 0 Real Sociedad II
Wednesday 31/07/2019
FT
Burgos 6 - 0 Real Burgos
Wednesday 31/07/2019
FT
Celta de Vigo II 1 - 0 Ourense CF
Wednesday 31/07/2019
FT
Levante II 1 - 0 Al Arabi
Wednesday 31/07/2019
FT
Atlético Madrid II 2 - 3 Real Valladolid II
Wednesday 31/07/2019
FT
Balmaseda 2 - 4 Leioa
Wednesday 31/07/2019
FT
Union Nettetal 1 - 2 Hürth
Wednesday 31/07/2019
FT
Real Oviedo II 5 - 0 Vallobín
Wednesday 31/07/2019
FT
Cacereño 0 - 2 Badajoz
Wednesday 31/07/2019
FT
Varea 1 - 2 Haro Deportivo
Wednesday 31/07/2019
FT
L'Hospitalet 0 - 0 Sabadell
Wednesday 31/07/2019
FT
UD Santa Marta 2 - 0 Guijuelo
Wednesday 31/07/2019
FT
Teruel 0 - 1 Castellón
Wednesday 31/07/2019
FT
Orihuela 0 - 0 FC Cartagena
Wednesday 31/07/2019
FT
Algeciras 1 - 0 Granada II
Wednesday 31/07/2019
FT
Racing Ferrol 1 - 2 Ponferradina
Wednesday 31/07/2019
FT
Prat 1 - 1 Espanyol II
Wednesday 31/07/2019
FT
Alzira 1 - 0 Valencia II
Wednesday 31/07/2019
FT
Grays Athletic 5 - 3 Kingstonian
Thursday 01/08/2019
FT
Al Wasl 4 - 2 Apollon Larissa
Thursday 01/08/2019
FT
Pontevedra 0 - 2 Real Madrid II
Thursday 01/08/2019
FT
Gubbio 2 - 1 Ternana
Thursday 01/08/2019
FT
Tamaraceite 1 - 3 Las Palmas II
Friday 02/08/2019
FT
Dubrava Zagreb 1 - 0 Dinamo Zagreb II
Friday 02/08/2019
FT
Portugalete 0 - 2 Leioa
Friday 02/08/2019
FT
Real Valladolid II 2 - 1 Cultural Leonesa
Friday 02/08/2019
FT
Croatia Zmijavci 0 - 0 Solin
Friday 02/08/2019
FT
Ebro 1 - 2 Tarazona
Friday 02/08/2019
FT
Antoniano 3 - 0 Sevilla II
Saturday 03/08/2019
FT
Real Oviedo II 1 - 1 Langreo
Saturday 03/08/2019
FT
Real Sociedad II 1 - 0 Real Unión
Saturday 03/08/2019
FT
Alvechurch 3 - 3 Evesham United
Saturday 03/08/2019
FT
Leek Town 2 - 1 Buxton
Saturday 03/08/2019
FT
Prescot Cables 1 - 5 Warrington Town
Saturday 03/08/2019
FT
Tamworth 0 - 0 Basford United
Saturday 03/08/2019
FT
Lewes 3 - 1 Whitehawk
Saturday 03/08/2019
FT
Nantwich Town 1 - 1 Stourbridge
Saturday 03/08/2019
FT
Hyde United 2 - 0 Frickley Athletic
Saturday 03/08/2019
FT
Stalybridge Celtic 2 - 1 Marine
Saturday 03/08/2019
FT
Badalona 3 - 1 Vilafranca
Saturday 03/08/2019
FT
Sporting Gijón II 5 - 1 Zamora
Saturday 03/08/2019
FT
Scandicci 2 - 2 Pistoiese
Saturday 03/08/2019
FT
Birkirkara 0 - 0 Senglea Athletic
Saturday 03/08/2019
FT
Arenas Getxo 2 - 1 Barakaldo
Saturday 03/08/2019
FT
Becerril Campos 0 - 4 Unionistas de Salamanca
Saturday 03/08/2019
FT
Al Arabi 1 - 4 Shabab Al Ahli
Saturday 03/08/2019
FT
Orihuela 3 - 2 UCAM Murcia
Saturday 03/08/2019
FT
Cristo Atlético 0 - 0 Guijuelo
Saturday 03/08/2019
FT
Atlético Baleares 2 - 3 FC Cartagena
Saturday 03/08/2019
FT
Talavera 1 - 2 Atlético Madrid II
Saturday 03/08/2019
FT
Xerez 0 - 3 Recreativo Huelva
Saturday 03/08/2019
FT
Villanovense 3 - 1 Mérida
Sunday 04/08/2019
FT
Fredrikstad 5 - 1 Ørn Horten
Sunday 04/08/2019
FT
UD Santa Marta 0 - 2 Salamanca UDS
Sunday 04/08/2019
FT
Pisa 0 - 0 Flora
Monday 05/08/2019
FT
Atlético Baleares 0 - 3 Shabab Al Ahli
Monday 05/08/2019
FT
Sturm Graz II 0 - 1 Al Fateh
Monday 05/08/2019
FT
Málaga II 3 - 3 Melilla
Tuesday 06/08/2019
FT
Anif 0 - 2 Al Wasl
Tuesday 06/08/2019
FT
Leioa 6 - 1 Deusto
Tuesday 06/08/2019
FT
Espanyol II 2 - 1 Gimnàstic Tarragona
Tuesday 06/08/2019
FT
Xerez 0 - 1 Sanluqueño
Tuesday 06/08/2019
FT
Mossley 0 - 2 Stalybridge Celtic
Tuesday 06/08/2019
20:45
Stamford - Nuneaton Borough
Wednesday 07/08/2019
FT
FeralpiSalò 2 - 0 Ciliverghe
Wednesday 07/08/2019
FT
Portosummaga 2 - 6 Pordenone
Wednesday 07/08/2019
FT
Hertha Zehlendorf 4 - 6 Hertha BSC II
Wednesday 07/08/2019
FT
Barakaldo 2 - 0 Sporting Gijón II
Wednesday 07/08/2019
FT
Deportivo La Coruña 1 - 0 Unionistas de Salamanca
Wednesday 07/08/2019
FT
Al Arabi 1 - 3 Intercity
Wednesday 07/08/2019
FT
Levante II 1 - 1 FC Cartagena
Wednesday 07/08/2019
FT
Lenense 1 - 2 Marino de Luanco
Wednesday 07/08/2019
FT
Real Sociedad II 3 - 2 Osasuna II
Wednesday 07/08/2019
FT
Gimnástica Segoviana 4 - 2 Real Valladolid II
Wednesday 07/08/2019
FT
Valencia II 0 - 1 Castellón
Wednesday 07/08/2019
FT
Calahorra 0 - 2 Burgos
Wednesday 07/08/2019
FT
Llagostera 1 - 2 Sabadell
Wednesday 07/08/2019
FT
Xerez Deportivo 1 - 2 San Fernando CD
Wednesday 07/08/2019
FT
Yeclano 0 - 0 Hércules
Wednesday 07/08/2019
FT
San Roque Lepe 2 - 3 Recreativo Huelva
Thursday 08/08/2019
FT
Alondras 1 - 2 Coruxo
Thursday 08/08/2019
FT
Kidsgrove Athletic 6 - 1 Ramsbottom United
Thursday 08/08/2019
FT
Lebrijana 1 - 1 Sevilla II
Friday 09/08/2019
FT
Yeclano 1 - 2 Águilas
Friday 09/08/2019
FT
Villarreal II 1 - 2 Shabab Al Ahli
Friday 09/08/2019
19:30
Melilla - Cádiz II
Friday 09/08/2019
FT
Valencia II 1 - 0 Levante II
Friday 09/08/2019
FT
Marine 1 - 1 Witton Albion
Friday 09/08/2019
FT
Buxton 3 - 0 Widnes
Saturday 10/08/2019
FT
Sporting Gijón II 3 - 1 Marino de Luanco
Saturday 10/08/2019
FT
Stamford 0 - 1 Grantham Town
Saturday 10/08/2019
FT
Nantwich Town 1 - 2 Leek Town
Saturday 10/08/2019
FT
Glossop North End 0 - 5 Stalybridge Celtic
Saturday 10/08/2019
FT
Pontefract Collieries 1 - 0 Frickley Athletic
Saturday 10/08/2019
FT
Ossett United 0 - 5 South Shields
Saturday 10/08/2019
FT
Hyde United 1 - 1 Droylsden
Saturday 10/08/2019
FT
Atherton Collieries 0 - 0 Workington
Saturday 10/08/2019
FT
Gainsborough Trinity 0 - 0 Cleethorpes Town
Saturday 10/08/2019
FT
Amorebieta 1 - 2 Leioa
Saturday 10/08/2019
FT
Cristo Atlético 2 - 2 Unionistas de Salamanca
Saturday 10/08/2019
FT
Šibenik 0 - 0 Dugopolje
Saturday 10/08/2019
FT
Salamanca UDS 1 - 0 Badajoz
Saturday 10/08/2019
FT
Gimnástica Segoviana 1 - 3 Getafe II
Saturday 10/08/2019
FT
San Roque Lepe 0 - 1 Algeciras
Saturday 10/08/2019
FT
Sanluqueño 2 - 1 Real Betis II
Sunday 11/08/2019
FT
Villalbés 1 - 1 Pontevedra
Sunday 11/08/2019
FT
Ibiza 2 - 0 Castellón
Monday 12/08/2019
FT
Udinese 9 - 2 San Luigi
Monday 12/08/2019
FT
Los Barrios 0 - 1 Linense
Tuesday 13/08/2019
FT
Essingen 2 - 6 Stuttgarter Kickers
Tuesday 13/08/2019
FT
Banyoles 1 - 3 Barcelona II
Tuesday 13/08/2019
FT
Navarro 0 - 3 Marino de Luanco
Tuesday 13/08/2019
FT
Ebro 3 - 0 Calamocha
Tuesday 13/08/2019
FT
UD Ourense 0 - 4 Atlético Madrid II
Wednesday 14/08/2019
FT
Enosis 4 - 2 Ermis
Wednesday 14/08/2019
FT
Anagennisi Deryneia 0 - 4 Anorthosis
Wednesday 14/08/2019
FT
FC Cartagena 1 - 2 Hércules
Wednesday 14/08/2019
FT
UCAM Murcia 2 - 2 Valencia II
Wednesday 14/08/2019
FT
Langreo 1 - 1 Caudal
Wednesday 14/08/2019
FT
Levante II 2 - 1 Castellón
Wednesday 14/08/2019
FT
Laredo 1 - 1 Barakaldo
Wednesday 14/08/2019
FT
Rota 2 - 3 Sanluqueño