NSW FFA Cup Preliminary

Australia

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 11/03/2020
FT
Southern & Ettalong 7 - 3 Panorama FC
Wednesday 11/03/2020
FT
Patrician Brothers 1 - 1 Berowra FC
Wednesday 11/03/2020
FT
Tarrawanna Blueys 3 - 2 Sans Souci
Thursday 12/03/2020
FT
Western Condors 1 - 0 Gladesville Ravens
Saturday 14/03/2020
FT
Razorbacks 4 - 0 Five Dock
Saturday 14/03/2020
FT
Waverley Old Boys 4 - 1 Kenthurst and District
Saturday 14/03/2020
FT
Thornleigh Thunder 0 - 4 Killarney Districts
Saturday 14/03/2020
FT
Penrith Rovers 0 - 3 Port Kembla
Saturday 14/03/2020
05:00
Yoogali - Wollongong Olympic
Saturday 14/03/2020
FT
Coogee United 10 - 1 Emu Plains
Saturday 14/03/2020
FT
Young Lions 4 - 1 Bankstown Strikers
Saturday 14/03/2020
FT
Albion Park White Eagles 31 - 0 Epping
Saturday 14/03/2020
05:15
Granville Waratah - Auburn
Saturday 14/03/2020
FT
Umina United 0 - 4 Randwick City
Saturday 14/03/2020
FT
University of Wollongong 1 - 3 West Pennant Hills
Saturday 14/03/2020
FT
St Patricks (GHFA) 3 - 3 Sydney Coolong
Saturday 14/03/2020
FT
Forest Rangers 0 - 2 Arncliffe Aurora
Saturday 14/03/2020
FT
Bass Hill 3 - 5 Shoalhaven United
Saturday 14/03/2020
FT
Berkeley Vale 3 - 0 Ashfield Pirates
Saturday 14/03/2020
08:00
Ryde Saints United - Coledale Waves
Saturday 14/03/2020
FT
Mosman 4 - 0 Fairfield Bulls
Saturday 14/03/2020
FT
Peakhurst United JFC 3 - 2 Georges River
Saturday 14/03/2020
FT
Harrington United 0 - 4 Liverpool
Saturday 14/03/2020
FT
Forest Killarney 10 - 0 Lugarno
Saturday 14/03/2020
10:00
Hurstville City - Turramurra United
Sunday 15/03/2020
01:00
Wyoming - Dandaloo
Sunday 15/03/2020
FT
North Rocks 3 - 2 Lane Cove
Sunday 15/03/2020
FT
West Ryde Rovers 2 - 1 Winston Hills
Sunday 15/03/2020
FT
Castle Hill 1 - 0 Bomaderry
Sunday 15/03/2020
03:00
Budgewoi - Phoenix FC
Sunday 15/03/2020
FT
Maroubra United 6 - 4 Rouse Hills Rams
Sunday 15/03/2020
FT
Catholic University 2 - 3 Sydney CBD
Sunday 15/03/2020
FT
Lithgow Workmens 0 - 1 Holroyd Rangers
Sunday 15/03/2020
FT
Marulan FC 1 - 4 Menai Hawks
Sunday 15/03/2020
FT
Blue Mountains 0 - 1 Lindfield
Sunday 15/03/2020
FT
West Pymble 3 - 2 Kemps Creek United
Sunday 15/03/2020
FT
Putney Rangers 8 - 2 Ararat
Sunday 15/03/2020
05:00
Terrigal United - Scots
Sunday 15/03/2020
FT
Banksia Tigers 2 - 0 Balmain & Districts
Sunday 15/03/2020
FT
Sydney Rangers 0 - 3 Moorebank Sports
Sunday 15/03/2020
07:00
Pagewood Botany - Coptic United
Sunday 15/03/2020
FT
Glebe Wanderers 2 - 0 Bankstown RSL Dragons
Sunday 15/03/2020
FT
Brookvale 3 - 0 North Sydney United
Sunday 15/03/2020
23:00
Woongarrah Wildcats - Revesby Workers
Tuesday 17/03/2020
FT
Kellyville Kolts 1 - 4 Wollongong United
Tuesday 17/03/2020
FT
Picton Rangers 1 - 0 Unanderra Hearts
Tuesday 17/03/2020
FT
Padstow Hornets 3 - 2 Blacktown Workers
Wednesday 18/03/2020
09:00
The Ponds - Liverpool Olympic
Wednesday 18/03/2020
10:00
Revesby Rovers - Quakers Hill Junior
Wednesday 18/03/2020
10:00
Kiama Quarriers - IFS Community Wolves
Wednesday 18/03/2020
10:15
George's River Thistle - Hills Hawks FC
Thursday 19/03/2020
09:00
St Marys Soccer - Glenmore Park
Saturday 21/03/2020
03:00
Bosco - Pendle Hill
Saturday 21/03/2020
04:30
Cooks River Titans - Hornsby Heights
Saturday 21/03/2020
06:30
Marrickville FC - Abbotsford Junior
Saturday 21/03/2020
07:30
Lokomotiv Cove - Kariong United

Tables

# Team MP D P
1 10 +5 21
2 9 +12 20
3 9 +12 18
4 9 +6 18
5 9 +4 17
18+ GambleAware