Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | Ural | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Arsenal Tula | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 2 - 2 | Ural | View events | |
Aggr. | Arsenal Tula | 2 - 3 | Ural | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 2 - 2 | Rostov | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Rostov | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow | View events | |
Aggr. | Rostov | 2 - 4 | Lokomotiv Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Arsenal Tula | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Arsenal Tula | 1 - 1 | Orenburg | View events | |
Aggr. | Arsenal Tula | 5 - 3 | Orenburg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Krasnodar | 2 - 2 | Rostov | View events | |
Sunday | |||||
FT
|
Rostov | 1 - 0 | Krasnodar | View events | |
Aggr. | Rostov | 3 - 2 | Krasnodar | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 1 - 0 | Rubin Kazan | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Rubin Kazan | 0 - 1 | Lokomotiv Moscow | View events | |
Aggr. | Rubin Kazan | 0 - 2 | Lokomotiv Moscow | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 1 | Ural | View events | |
Thursday | |||||
FT
|
Ural | 1 - 0 | Spartak Moscow | View events | |
Aggr. | Ural | 2 - 1 | Spartak Moscow |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Rubin Kazan | 1 - 0 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Orenburg | 1 - 0 | Tyumen | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Ural | 2 - 0 | Nizhny Novgorod | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moscow | 4 - 1 | Yenisey | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 0 - 2 | Arsenal Tula | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Krylya Sovetov | 1 - 2 | Krasnodar | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Rostov | 3 - 1 | Zenit | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Spartak Moscow | 1 - 0 | Anzhi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Dinamo Barnaul | 0 - 2 | Orenburg | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Neftekhimik | 2 - 3 | Ural | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sakhalin | 1 - 2 | Arsenal Tula | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 3 - 3 | Akhmat Grozny | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Syzran-2003 | 0 - 4 | Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Luki-Energiya | 1 - 2 | Yenisey | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volgar Astrakhan | 0 - 4 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chernomorets | 0 - 1 | Spartak Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimki | 0 - 1 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Chayka | 1 - 2 | Anzhi | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Nizhny Novgorod | 0 - 0 | Ufa | |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 0 - 1 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Baltika | 2 - 3 | Lokomotiv Moscow | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Avangard Kursk | 0 - 2 | Krasnodar | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Tambov | 1 - 2 | Krylya Sovetov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tyumen | 1 - 1 | CSKA Moscow | View events |