Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Vojvodina | 0 - 2 | Red Star Belgrade |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Red Star Belgrade | 1 - 0 | Partizan | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vojvodina | 1 - 0 | Banat Zrenjanin |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Banat Zrenjanin | 1 - 0 | Bežanija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Cukaricki | 0 - 2 | Red Star Belgrade | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Apatin | 0 - 3 | Partizan | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Pirot | 1 - 2 | Vojvodina |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Banat Zrenjanin | 1 - 1 | Napredak | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladenovac | 0 - 1 | Vojvodina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan | 2 - 0 | Srem Sremska Mitrovica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vlasina | 0 - 0 | Bežanija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Apatin | 2 - 0 | OFK Beograd | |
Wednesday | ||||
FT
|
Voždovac | 1 - 2 | Cukaricki | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mokra Gora | 1 - 2 | Red Star Belgrade | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Pirot | 3 - 1 | Radnički Niš |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Jedinstvo Putevi | 1 - 3 | Cukaricki | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladenovac | 2 - 1 | Smederevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Obilić Beograd | 0 - 3 | Vlasina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vojvodina | 4 - 1 | BASK | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mokra Gora | 1 - 1 | Borac Čačak | |
Wednesday | ||||
FT
|
Srem Sremska Mitrovica | 1 - 0 | Rad Beograd | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Sub | 0 - 2 | Mladost Apatin | |
Wednesday | ||||
FT
|
Teleoptik | 2 - 2 | Voždovac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Bežanija | 4 - 0 | Mačva Šabac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Napredak | 3 - 0 | Javor | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Niš | 3 - 0 | Hajduk Kula | |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan | 3 - 0 | Čelarevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Big Bul | 0 - 4 | OFK Beograd | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zemun | 1 - 1 | Radnički Pirot | |
Wednesday | ||||
FT
|
Red Star Belgrade | 3 - 0 | GFK Sloboda Užice |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Teleoptik | 3 - 1 | Radnicki Beograd | |
Wednesday | ||||
FT
|
Jedinstvo Putevi | 2 - 0 | Vujić Valjevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Timok Zaječar | 2 - 0 | Svrljig | |
Wednesday | ||||
FT
|
Big Bul | 1 - 0 | Sloga Temerin |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
BSK Batajnica | 0 - 2 | Radnicki Beograd | |
Wednesday | ||||
FT
|
Posavac Boljevci | 1 - 5 | Teleoptik | |
Thursday | ||||
FT
|
Vujić Valjevo | 4 - 2 | Morava Velika Plana | |
Thursday | ||||
FT
|
Badnjevac | 3 - 0 | Šumadija 1903 Kragujevac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Jedinstvo Putevi | 5 - 1 | Badnjevac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Timok Zaječar | 3 - 1 | Toplicanin Prokuplje | |
Wednesday | ||||
FT
|
Svrljig | 2 - 0 | Balkanski | |
Saturday | ||||
FT
|
Timok Zaječar | 2 - 0 | Trayal Kruševac | |
Wednesday | ||||
FT
|
Big Bul | 1 - 0 | Spartak Subotica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloga Temerin | 4 - 1 | Mladost Turija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Sombor | 6 - 0 | Polet Karavukovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Inđija | 2 - 2 | Cement Beočin | |
Wednesday | ||||
FT
|
Sloga Temerin | 2 - 0 | Inđija | |
Wednesday | ||||
FT
|
Big Bul | 1 - 1 | Radnički Sombor |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Žarkovo | 3 - 4 | BSK Batajnica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnicki Beograd | 0 - 0 | Kolubara | |
Wednesday | ||||
FT
|
Posavac Boljevci | 2 - 0 | Urovci | |
Wednesday | ||||
FT
|
Toplicanin Prokuplje | 3 - 0 | Jastrebac Nis | |
Wednesday | ||||
FT
|
Balkanski | 2 - 0 | Radnik Surdulica | |
Wednesday | ||||
FT
|
Bor | 0 - 2 | Svrljig | |
Saturday | ||||
FT
|
Trayal Kruševac | 2 - 1 | Svrljig | |
Saturday | ||||
FT
|
Jedinstvo DMu | 1 - 3 | Timok Zaječar | |
Saturday | ||||
FT
|
Remont | 2 - 3 | Jedinstvo Putevi | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Pr | 3 - 8 | Vujić Valjevo | |
Tuesday | ||||
FT
|
Badnjevac | 2 - 0 | Bane Raška | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnik Stari Tamis | 2 - 3 | Big Bul | |
Wednesday | ||||
FT
|
Cement Beočin | 1 - 0 | Radnički Nova Pazova | |
Wednesday | ||||
FT
|
Inđija | 2 - 1 | Bačka Palanka | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Turija | 2 - 1 | LSK | |
Wednesday | ||||
FT
|
Palić | 0 - 1 | Sloga Temerin | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnički Sombor | 2 - 1 | Bečej | |
Wednesday | ||||
FT
|
Polet Karavukovo | 5 - 4 | Tekstilac Odžaci | |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Subotica | 4 - 0 | Bačka 1901 |